Zapowiedź VI kolejki. Nogat gra o lidera!

Niezwykle interesująco zapowiada się niedzielne starcie w Sztutowie, gdzie miejscowy Bałtyk podejmować będzie malborski Nogat! Bedzie to niewątpliwie hit 6 kolejki B-klasy.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17. Działacze Bałtyku specjalnie wybrali taki termin meczu, żeby była to przysłowiowa  na torcie! Wszystkie mecze tej kolejki będą już w tym czasie zakończone, więc zawodnicy innych drużyn będą mogli śledzić wynik na telegazecie.

Zawodnicy Nogatu widzą jednak w tym mały spisek, jak wiadomo czterech zawodników malborskiej drużyny ma problemy ze wzrokiem, gdy zapada zmrok, więc Sztutowianie cwanie wykorzystali możliwość grania późnym popołudnie.

Nogat do meczu powinien przystąpić w najsilniejszym składzie jakim na dzień dzisiejszy dysponuje trener Kornacki. Nieobecny będzie Gajewski, który nie wystąpi do końca rundy z powodu powołania do Wojska. Pod znakiem zapytania stoi występ Daleckiego, który w sobotni wieczór wybiera się na dancing i nie wiadomo, czy parkiet w klubokawiarni przystosowany jest do jego wygibasów. Ale na wszelki wypadek zgłosił przetrenowanie.
Zapraszamy wszystkich kibiców Nogatu na to spotkanie! Druga nitka mostu, oraz fakt że sezon wakacyjny już za nami, nie powinniście mieć problemu z dojazdem do tego nadmorskiego kurortu.

Poniżej garść statystyk z rywalizacji z Bałtykiem:

27.08.2014
Nogat Malbork – Bałtyk Sztutowo 0:3
11.04.2015
Bałtyk Sztutowo - Nogat Malbork 1:1
17.10.2015
Bałtyk Sztutowo - Nogat Malbork 2:2
09.06.2016
Nogat Malbork – Bałtyk Sztutowo 1:1
17.09.2016
Bałtyk Sztutowo - Nogat Malbork 0:2
15.04.2017