Porażka z Olimpią Sztum w I rundzie Pucharu Polski

Dnia 23 sierpnia 2017 rozegrany został mecz w ramach Pucharu Polski (podokręg Malbork).

Niestety przegrywamy z Olimpia Sztum aż 0:5. Jest to jak najbardziej zasłużony wynik. Byliśmy drużyną zdecydowanie gorszą. Zawiedliśmy siebie ale przede wszystkim kibiców, którzy bardzo licznie pojawili się dzisiaj na stadionie. Obiecujemy że w sobotę zrobimy wszystko, żeby zmazać tę plamę.

Sklad Nogatu : Rychter - Kukawka, Skotarek, Kaniecki P. (67, Domachowski), Wąsik (6, Kulik), Boroszko, Kwiatkowski, Jarząbek (46, Gajewski), Frol, Bieszke (46, Kaniecki Ł.), Kuzikowski.

Skład Olimpii : Markowicz (46, Więckowski) - Skowroński. Jankowski Mateusz, Jasiński D., Pastewski, Pluta D., Kopecki Mateusz (67, Roszkowski), Pluta M., Kopecki Michał, Kopecki Marcin (59, Mikucki), Dudziński (72, Kowszewicz)